Feyenoord OldStars begonnen aan eerste seizoen - Nieuws
Feyenoord OldStars begonnen aan eerste seizoen - Nieuws Feyenoord Rotterdam N.V. © 2019 Alle rechten voorbehouden
Feyenoord OldStars begonnen aan eerste seizoen - Nieuws
Feyenoord OldStars begonnen aan eerste seizoen - Nieuws Feyenoord Rotterdam N.V. © 2019 Alle rechten voorbehouden
Feyenoord OldStars begonnen aan eerste seizoen - Nieuws
+ 1
Feyenoord OldStars begonnen aan eerste seizoen - Nieuws Feyenoord Rotterdam N.V. © 2019 Alle rechten voorbehouden

Feyenoord OldStars begonnen aan eerste seizoen

De Feyenoord OldStars zijn begin juli gestart aan hun eerste seizoen. Feyenoord OldStars is een spelersgroep van maximaal 24 deelnemers (vanaf 55 jaar) die middels het concept ‘Walking Football’ (wandelend voetballen) wekelijks weer in beweging komen bij voetbalvereniging DRL.

Onder begeleiding van Feyenoord Soccer Schools-trainers Lyanca Verrijp en Niek Prins wordt een heel voetbalseizoen lang iedere woensdagochtend getraind. Buiten de trainingen om drinken de OldStars gezellig een bakje koffie in de kantine van DRL. Gedurende het seizoen zullen er naast de trainingen ook wedstrijden en toernooien gespeeld worden tegen OldStars van andere betaald voetbalorganisaties.

De Feyenoord OldStars zijn waardig ambassadeur van onze club. Waar mogelijk worden zij als zodanig ingezet, bijvoorbeeld bij maatschappelijke activiteiten van de club. Tijdens de Open Dag werden de Feyenoord OldStars gepresenteerd met een ereronde op het veld. Momenteel telt de selectie vijftien spelers. Deelnemers kunnen zich nog aanmelden via https://www.feyenoord.nl/samenleving/oldstars_aanmelden.

Feyenoord Business CLub
INLOG VOOR ONZE LEDEN
WILT U OOK LID WORDEN?
×