Jobscorer verdient contract bij Feyenoord

Voor de tweede keer sinds de start van het project Feyenoord Jobscorer is het een van de kandidaten gelukt een contract te verdienen bij Feyenoord zelf. Angelo Meijer gaat per 1 juli aanstaande aan de slag bij de algemene dienst van de club, nadat hij het afgelopen jaar met succes deelnam aan Jobscorer.

Angelo had voordat hij aan Jobscorer begon geen vaste dagbesteding en zag weinig perspectief voor het vinden van een baan. Het project bij Feyenoord bood uitkomst voor hem. Binnen Jobscorer liep hij mee in de bedrijfskantine en later bij de algemene dienst. Bij die afdeling maakte hij zo’n goede indruk, dat Feyenoord besloot hem een baan aan te bieden.

‘Daar ben ik natuurlijk ontzettend blij mee’, zegt Angelo. ‘Ik heb het hier het afgelopen jaar ontzettend naar mijn zin gehad, wat vooral komt door mijn collega’s en de diversiteit van de werkzaamheden. Daarom had ik al langer de hoop dat ik bij Feyenoord zou mogen blijven.’

‘Angelo heeft zich het afgelopen jaar heel goed ontwikkeld’, zegt Mark Smit, coördinator van Feyenoord Jobscorer. ‘Hij kwam uit een moeilijke privésituatie, maar is bij ons vol voor zijn kans gegaan. We zijn blij om te zien dat we hem hebben kunnen raken, met doordat we hem heel gericht de juiste taken hebben kunnen aanbieden.’

Voor Paul Vuyk, teamleider van de algemene dienst, was het snel duidelijk dat Angelo van toegevoegde waarde zou kunnen zijn voor zijn afdeling. ‘We vonden het zonde om hem na het afsluiten van zijn laatste fase binnen Jobscorer te laten lopen. Hij werkt hard, pakt de dingen snel op en ligt goed bij zijn collega’s. Zoals veel eerdere Jobscorer-kandidaten die we op onze afdeling hebben gehad, hebben we ook Angelo erg zien groeien. Dat is ook voor ons fantastisch om mee te maken.’

Foto: Mark Smit (coördinator Feyenoord Jobscorer), Angelo Meijer en Paul Vuyk (teamleider algemene dienst). 

Feyenoord Business CLub
INLOG VOOR ONZE LEDEN
WILT U OOK LID WORDEN?
×