Van Geel bekrachtigt overeenkomst met Barendrecht - Nieuws
Van Geel bekrachtigt overeenkomst met Barendrecht - Nieuws Feyenoord Rotterdam N.V. © 2019 Alle rechten voorbehouden
Van Geel bekrachtigt overeenkomst met Barendrecht - Nieuws
Van Geel bekrachtigt overeenkomst met Barendrecht - Nieuws Feyenoord Rotterdam N.V. © 2019 Alle rechten voorbehouden
Van Geel bekrachtigt overeenkomst met Barendrecht - Nieuws
+ 2
Van Geel bekrachtigt overeenkomst met Barendrecht - Nieuws Feyenoord Rotterdam N.V. © 2019 Alle rechten voorbehouden
Van Geel bekrachtigt overeenkomst met Barendrecht - Nieuws
Van Geel bekrachtigt overeenkomst met Barendrecht - Nieuws Feyenoord Rotterdam N.V. © 2019 Alle rechten voorbehouden

Van Geel bekrachtigt overeenkomst met Barendrecht

Martin van Geel heeft woensdagmiddag met het zetten van zijn handtekening onder een overeenkomst de samenwerking tussen de gemeente Barendrecht en Feyenoord officieel bekrachtigd. De club gaat samenwerken met Barendrecht in het kader van het project Scoren in de Wijk, waarmee Feyenoord de jeugd wil enthousiasmeren om meer te sporten en te bewegen. De aanwezige kinderen konden aansluitend aan de ondertekening direct het goede voorbeeld geven, door een clinic te volgen van Feyenoord Soccer Schools onder leiding van Ben Wijnstekers en Mike Obiku.

Van Geel tekende de overeenkomst samen met de Barendrechtse wethouder van sport, Stephanie ter Borg. Zij liet weten verheugd te zijn over de samenwerking met Feyenoord. ‘Wij zien Feyenoord als een heel belangrijke partner, die mee zal helpen om kinderen in onze gemeente meer te laten bewegen. Tijdens de gesprekken die we met de club hebben gevoerd, hebben we altijd oog gehad voor elkaar belangen. Dankzij deze samenwerking wordt Barendrecht een nog krachtigere sportgemeente.’

Van Geel sloot zich aan bij de woorden van de wethouder. ‘Feyenoord is naast een voetbalclub ook een instituut. Daarbij hoort een rol in de maatschappij en die rol nemen wij ook op ons. De maatschappelijke projecten waarmee we in de afgelopen jaren zijn gestart zijn steeds verder gegroeid. Met de samenwerking met Barendrecht breiden we ook Scoren in de Wijk weer verder uit. We gaan hier met elkaar een succes van maken.’

Met Scoren in de Wijk sluit Feyenoord in Barendrecht aan op de agenda ‘Verbinden door bewegen’, waarmee de gemeente via sport en bewegen de sociale cohesie in Barendrecht wil verbeteren. De overeenkomst tussen Feyenoord en de gemeente Barendrecht geldt in eerste instantie tot 2016.

Scoren in de Wijk is een van de projecten waarmee Feyenoord de samenleving op een positieve manier probeert te beïnvloeden. Kijk voor meer informatie over Feyenoord in de Samenleving op www.feyenoord.nl/mvo.
 

Feyenoord Business CLub
INLOG VOOR ONZE LEDEN
WILT U OOK LID WORDEN?
×